Kamerové a zabezpečovací systémy

Kamerové systémy

Nabízíme dodávku, montáž, instalaci a servis kamer či kamerových systémů. Nabízíme vzdálený dohled nad Vaším systémem, vnitřní i venkovní kamery s IR přisvícením, otočné kamery s vlastním či nastavitelným programem pohybu, IP kamery, velmi dobře skryté (tzv. pinhole) kamery. Vše je možné řešit i bezdrátově.

Zabezpečovací systémy

Dodáváme velmi kvalitní drátové i bezdrátové zabezpečovací systémy Jablotron se širokým spektrem využití. GSM modul pro volání, psaní či posílání MMS na mobil, klasická pohybová čidla, magnety na dveře a vrata, tříštivá čidla, kouřová čidla, vlhkostní čidla, sirény, čidla s kamerou a fotoaparátem... Moderní systém Jablotron řady 100 umožňuje řešit například i odečty spotřeby elektrické energie nebo průtoku vody a mnoho dalších funkcí domácí automatizace. Prostřednictvím mobilních sítí je možné ovládat i dveřní či vratové systémy.
Ústředny EZS (Elektronické zabezpečovací systémy) mohou být použity a rozšířeny i pro EPS (požární systémy).

Jablotron Silver

Jsme Stříbrným montážním partnerem společnosti Jablotron a vlastníme i příslušná živnostenská oprávnění a koncese. Díky tomu je i námi provedená odborná montáž zabezpečovacích a kamerových systémů akceptována pojišťovnami, které následně poskytují slevu na pojištění.

Domácí telefony

Provádíme instalaci a opravy systémů s audio i videotelefony. Moderní elektronické systémy umožňují i ovládání domácích telefonů prostřednictvím mobilních aplikací.

Docházkové systémy

Montujeme a instalujeme docházkové systémy pro váš společný prostor, či pro vaši firmu. V zjednodušeném slova smyslu se jedná o vstupní karty či čipy, pro otevření stanovených dveří. Montujeme bezkontaktní čtečky, čtečky kontrolující biometrické údaje, …

 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku, která zohlední Vaše potřeby.