Vytyčování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech

Společnost Intell.Net s.r.o. od roku 2008 zajišťuje jako oficiální smluvní partner odborné vytýčení podzemních vedení sítí elektronických komunikací v majetku společnosti CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura a.s.), dříve Telefónica O2.

cetin logo

Můžete nás kontaktovat při potřebě trasování sítí před plánovanou stavební činností, upřesnění polohy již instalované kabeláže, vytýčení vedení před zaměřením do stavební dokumentace.

V případě havárie nabízíme i expresní vyslání technika s reakční dobou do 4 hodin od nahlášení požadavku.

Disponujeme vyškolenými pracovníky s dlouhou dobou praxe v oboru a máme též certifikaci společnosti Radeton na měřící přístroje značky Radiodetection, které též i využíváme.

Mimo vytyčování telekomunikačních sítí nabízíme i trasování kabelových vedení a lokalizaci potrubních systémů (pokud jsou z vodivého materiálu, případně pokud je u nich přiložen trasovací drát).

Naši technici jsou vyškoleni i na vyhledávání poruch na vedení, což přináší i značnou úsporu při jejich opravách díky přesné lokalizaci dané poruchy.

Pro objednávku vytýčení, přesnější cenovou nabídku a další informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a telefonu 775 855 229.

V případě, že u naší společnosti nemáte celoroční objednávku, prosíme abyste současně s požadavkem na vytýčení zaslali i objednávku s Vašimi fakturačními a kontaktními údaji.

Pro stálé zákazníky nabízíme zajímavé slevy, možnost celoročních objednávek a poskytování služeb na fakturu.

Informujte se na naše ceny.

rd8000